kariera

Dołącz do naszego zespołu! Prowadzimy rekrutację na różne stanowiska – sprawdź aktualne oferty pracy i praktyk zawodowych.

Praca w GLC to nie tylko okazja na rozwój osobisty oraz mierzenie się z interesującymi zagadnieniami. To przede wszystkim możliwość pracy w fantastycznej atmosferze, w ambitnym i kreatywnym zespole pod okiem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Pracując w GLC poprzez interdyscyplinarną współpracę i wsparcie merytoryczne ekspertów z dziedziny podatków, prawa, controllingu czy księgowości można nieustannie poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe kompetencje.

100

specjalistów

2004

od tego roku jesteśmy na rynku usług doradczych

7

głównych obszarów działalności

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Trainee w departamencie prawnym

Zakres obowiązków

  • Do zakresu obowiązków Trainee należy w szczególności obsługa prawna Klientów GLC.

Wymagania

  • Oferta skierowana jest do studentów IV lub V roku Prawa zainteresowanych prawem gospodarczym i handlowym oraz prawem nowych technologii.

Oferujemy

  • Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole i w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku położonej w centrum Katowic.
  • Początkowo proponujemy staż , ale pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandydatami. Staż ma charakter odpłatny.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ewentualnie wraz z krótkim listem motywacyjnym) wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 2/06/2018/GLCLE. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
  • Prosimy o dopisanie w CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych – wyłącznie dla celów realizacji procesu rekrutacji – przez GLC LEGAL Oleś, Kubista, Szymik. Kancelaria Adwokatów i Doradców Podatkowych Sp. p. z siedzibą w Katowicach.

Counsel w departamencie prawnym

  • Do zakresu obowiązków of Counsel należy w szczególności kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii lub GLC z zakresu prawa finansowego, gospodarczego i handlowego oraz prawa nowych technologii.
  • Chętnie nawiążemy również współpracę z ekspertami z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa transportowego oraz prawa ochrony środowiska.

Wymagania

  • Oferta skierowana jest do w szczególności do adwokatów i radców prawnych, którzy w roku 2018 pomyślnie zdali egzamin adwokacki lub radcowski i w roku 2018 rozpoczynają wykonywanie zawodu.

Oferujemy

  • Proponujemy współpracę opartą o stawkę godzinową pod marką GLC, kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku z oddziałami w Katowicach, Warszawie i Zbrosławicach.

Pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandydatami.

Planowany termin rozpoczęcia współpracy: lipiec 2018 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 1/06/2018/GLCLE. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.