fbpx

Career

Join our team! We recruit for numerous positions – check our current job offers and internship positions.

Working for GLC is an opportunity for personal development and a chance to tackle interesting professional cases, but most of all, it is an opportunity to work in a fantastic atmosphere with an ambitious and creative team, supervised by experts with many years’ experience in their field. Working in GLC, you can constantly expand your knowledge and acquire new competences through interdisciplinary cooperation and substantive support of experts in tax, law, controlling or accounting.

100

Experts

2004

THE YEAR WHEN WE STARTED ON THE MARKET OF ADVISORY SERVICES

7

MAIN AREAS OF ACTIVITY

We invite Candidates to apply for the following positions:

Trainee w departamencie prawnym

Zakres obowiązków

  • Do zakresu obowiązków Trainee należy w szczególności obsługa prawna Klientów GLC.

Wymagania

  • Oferta skierowana jest do studentów IV lub V roku Prawa zainteresowanych prawem gospodarczym i handlowym oraz prawem nowych technologii.

Oferujemy

  • Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole i w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku położonej w centrum Katowic.
  • Początkowo proponujemy staż , ale pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandydatami. Staż ma charakter odpłatny.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ewentualnie wraz z krótkim listem motywacyjnym) wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 2/06/2018/GLCLE. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
  • Prosimy o dopisanie w CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych – wyłącznie dla celów realizacji procesu rekrutacji – przez GLC LEGAL Oleś, Kubista, Szymik. Kancelaria Adwokatów i Doradców Podatkowych Sp. p. z siedzibą w Katowicach.

Counsel w departamencie prawnym

  • Do zakresu obowiązków of Counsel należy w szczególności kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii lub GLC z zakresu prawa finansowego, gospodarczego i handlowego oraz prawa nowych technologii.
  • Chętnie nawiążemy również współpracę z ekspertami z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa transportowego oraz prawa ochrony środowiska.

Wymagania

  • Oferta skierowana jest do w szczególności do adwokatów i radców prawnych, którzy w roku 2018 pomyślnie zdali egzamin adwokacki lub radcowski i w roku 2018 rozpoczynają wykonywanie zawodu.

Oferujemy

  • Proponujemy współpracę opartą o stawkę godzinową pod marką GLC, kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku z oddziałami w Katowicach, Warszawie i Zbrosławicach.

Pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandydatami.

Planowany termin rozpoczęcia współpracy: lipiec 2018 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 1/06/2018/GLCLE. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

I miejsce w Polsce

wg. Rankingu Rzeczpospolitej

Strona naszej kancelarii została wybrana najlepszą wśród stron doradców podatkowych w 2020 roku.

Zobacz ranking Rzeczpospolitej

I MIEJSCE W POLSCE

wq. Rankingu Rzeczpospolitej