Mamy nadzieję, że poniższe opinie naszych Klientów przekonają Państwa do nawiązania z nami współpracy

GLC świadczy dla nas usługi w zakresie opracowywania i aktualizacji dokumentacji cen transferowych oraz audytu finansowego. Współpraca przebiega w sposób pozwalający na sprawne przeprowadzenie koniecznych uzgodnień oraz terminowe wykonanie zaplanowanych prac. Końcowy rezultat spełnia nasze oczekiwania, dlatego niniejszymi referencjami potwierdzamy profesjonalizm, fachowość, a przede wszystkim rzetelność pracowników GLC oraz deklarujemy kontynuację współpracy z GLC

Dyrektor Zarządzający grupy kapitałowej z branży transportowej

Doradcy podatkowi GLC wyróżniają się najwyższym poczuciem odpowiedzialności za jakość świadczonych usług, daleko wykraczającym poza wymogi prawne i normy zawodowe. Analizują sytuację przedsiębiorstwa całościowo, biorąc pod uwagę uwarunkowania organizacyjne, finansowe i rynkowe jego działalności. Z determinacją dążą do znalezienia korzystnego rozwiązania, mając na uwadze nie tylko pojedynczy sukces, ale długoterminowe konsekwencje dla kondycji finansowej firmy.

Prezes Zarządu międzynarodowej spółki z branży finansowej

GLC powierzyliśmy księgi oraz kadry i płace, a w ramach usług korzystamy także z bieżącego doradztwa podatkowego. Kompleksowość świadczonych usług, indywidualne podejście oraz możliwość dostępu do informacji finansowych sprawiają, że GLC to godny zaufania partner biznesowy.

Współwłaściciel sieci aptek

Zakres świadczonych dla nas usług obejmuje kompleksową obsługę prawną spółki.Rekomendujemy GLC jako profesjonalnego pełnomocnika wypełniającego swoje obowiązki z zachowaniem terminowości, staranności i skuteczności.

Prezes Zarządu spółki zajmującej się obrotem surowców

Dziękujemy za inicjatywę, determinację, szczerość i rozsądek w prowadzeniu naszej sprawy. O klasie kancelarii adwokackiej świadczy m.in. umiejętność przekonania klienta, że rozstrzygnięcie, jakie wywalczył jest dla niego korzystne. Czasem warto na nim poprzestać, choć nie spełniło wszystkich oczekiwań.

Właściciel małej firmy z branży budowlanej

Dzięki współpracy z GLC audyt finansowy naszej spółki okazał się nie tylko formalnością, jakiej trzeba dopełnić. Stał się impulsem do głębokich zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwie, zdefiniowania na celów biznesowych i strategii ich realizacji. Jesteśmy przekonani, że w dłuższej perspektywie wnioski płynące z audytu przyniosą poprawę kondycji firmy i zapobiegną możliwym nieprawidłowościom.

Dyrektor Finansowy spółki zajmującej się produkcja przemysłową

Prowadzę spółkę w zachodniej Polsce. Szukałam kancelarii prawno-podatkowej w pobliżu siedziby przedsiębiorstwa. Zdecydowałam się jednak na usługi GLC, mimo że mieści się w Katowicach, ponieważ zaoferowała mi kompleksową obsługę: doradztwo prawne i podatkowe, pełną księgowość z obsługą kadr i płac oraz usługi poświadczające biegłego rewidenta. Wszystkie te usługi w jednym miejscu pozwalają mi zaoszczędzić czas i dają pewność, że żaden aspekt istotny dla zarządzania finansami spółki nie zostanie pominięty. Okazało się też, że w dobie elektronicznej komunikacji, odległość od usługodawcy nie stanowi żadnego problemu.

Członek zarządu spółki z branży IT

Z GLC nawiązaliśmy współpracę obejmującą wdrożenie systemu enova365. Profesjonalne przeprowadzenie wdrożenia spowodowało, że zdecydowaliśmy się kontynuować współpracę w zakresie bieżącego wsparcia – doradztwa i pomocy technicznej.

Kontroler finansowy w firmie handlowej

GLC kilkukrotnie przeprowadzała w naszej grupie konsolidacje oraz badanie rocznych sprawozdań finansowego. Bardzo doceniamy zaangażowanie biegłego rewidenta oraz dziękujemy za sprawne zakończenie procesu konsolidacji i badania. Polecamy GLC jako specjalistę do przeprowadzania audytu finansowego oraz usług poświadczających.

Dyrektor Finansowa grupy kapitałowej z branży nieruchomości

GLC świadczy dla naszej spółki usługi Zewnętrznego Dyrektora Finansowego, w tym wsparcia w procesie budżetowania, controllingu i rachunkowości zarządczej. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z przyjętym harmonogramem i celami, terminowo i profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Fachowa wiedza i doświadczenie, dobra organizacja pracy i widoczne efekty wykonywanych usług pozwalają nam rekomendować GLC jako fachowców od zarządzania finansami firm

Prezes Zarządu firmy produkcyjnej z branży drzewnej

 

 

Kompleksowość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Usługi GLC

podatkiKancelaria podatkowa, której zespół łączy doświadczenie i wiedzę podatkową, prawną oraz ekonomiczną z doskonałym wyczuciem potrzeb przedsiębiorców. Skuteczne rozwiązania problemów podatkowych, optymalizacja podatkowa i reprezentowanie przed urzędem skarbowym.  
CZYTAJ WIĘCEJ
fintechWyspecjalizowana kancelaria prawnicza zajmująca się zagadnieniami z zakresu usług płatniczych, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, prawa bankowego, prawa konsumenckiego, ochrony danych osobowych i prawa nowych technologii. Wsparcie e-commerce oraz płatności online w zorganizowaniu biznesu działającego zgodnie z każdym aspektem prawnym.  
CZYTAJ WIĘCEJ
Finance-Leader-doradztwo-ksiegoweKancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie gospodarczym i doradztwie prawnym dla przedsiębiorstw. Doradztwo prawne w bieżącej działalności gospodarczej, procesach przekształceń i restrukturyzacji spółek oraz doradztwo prawne i techniczne w zakresie likwidacji szkód.  
CZYTAJ WIĘCEJ
audyty finansoweUsługi audytorskie. Biegli rewidenci. Wyceny przedsiębiorstw. Weryfikacja stanu majątku i kondycji finansowej poparta opinią biegłego rewidenta lub biegłego sądowego. Aktywne doradztwo porządkujące i usprawniające procesy księgowe.  
CZYTAJ WIĘCEJ
ksiegowośćBiuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz outsourcingu księgowości i controllingu dla dużych spółek i korporacji z kapitałem zagranicznym. Obsługa księgowa m.in. w programach Senova365, SAP, Symfonia, Comarch ERP XL i Optima, Microsoft Dynamics NAV i AX, Streamsoft, ELELCO, Subiekt GT i Rewizor GT oraz BPSC, w języku polskim, angielskim i niemieckim.  
CZYTAJ WIĘCEJ
Audit-Leader-audyt-finansowyOutsourcing obsługi kadr i płac pozwalający na optymalizację kosztów zatrudnienia i obsługi wynagrodzeń pracowników w zgodzie z obowiązującym prawem pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawem podatkowym. Poprawa skuteczności zarządzania przedsiębiorstwem i organizacji pracy.  
CZYTAJ WIĘCEJ
optymalizacje podatkoweMerytoryczne i praktyczne wsparcie w zakresie controllingu oraz usługi optymalizacji procesów biznesowych, których celem jest pomoc w planowaniu, realizacji i modyfikacji strategii biznesowej oraz poprawa rentowności i konkurencyjności firmy na rynku.  
CZYTAJ WIĘCEJ
zarzadzanieSpecjaliści z zakresu zarządzania, finansów, prawa i podatków realizujący uzgodnione w kontrakcie zadania typowe dla kadry menadżerskiej. Wsparcie przy pracach nad określonymi projektami, zastępstwa na czas określony oraz pomoc przy rozwijaniu działów lub stanowisk.  
CZYTAJ WIĘCEJ
GLC tworzą ludzie. Ponad 70 ekspertów. Poznajmy się

Zbigniew Maciej Szymik

Dyrektor Generalny, Doradca Podatkowy, Partner Zarządzający


Doradca podatkowy od ponad 20 lat prowadzący stałą obsługę podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w podatkach pośrednich, a także optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwach z sektora MSP. Łączy dogłębną wiedzę o podatkach ze znajomością zagadnień księgowych.
CZYTAJ WIĘCEJ


prof. dr hab. Jadwiga Glumińska-Pawlic

Partner, Doradca Podatkowy


Profesor nauk prawnych, pracownik naukowy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, ekspert w dziedzinie prawa finansowego i samorządowego oraz finansów publicznych i podatków lokalnych, doradca podatkowy.
CZYTAJ WIĘCEJ


dr Artur Oleś

Adwokat, Doradca Podatkowy, Partner Zarządzający


Adwokat, doradca podatkowy, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w optymalizacjach podatkowych,  prawie karnym i karno-skarbowym oraz fuzjach i przejęciach . Z sukcesem przeprowadził kilkadziesiąt postępowań przed organami skarbowymi i przed sądami administracyjnymi Autor publikacji naukowych z zakresu prawa i podatków.
CZYTAJ WIĘCEJ


Łukasz Zarzycki

Dyrektor Działu Audytu, Biegły Rewident, Doradca Podatkowy, Doradca Restrukturyzacyjny


Biegły rewident, doradca podatkowy, biegły sądowy, doradca restrukturyzacyjny. Doskonale łączy doświadczenie i wiedzę z zakresu podatków, rachunkowości, audytu oraz prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Wykładowca i ekspert współpracujący z wydawnictwem Wolters Kluwer.
CZYTAJ WIĘCEJ


Klaudia Derela

Dyrektor Działu Rachunkowości


Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, która specjalizację Rachunkowość ukończyła z wyróżnieniem. Certyfikowana księgowa. Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w pełnej księgowości, w szczególności w obsłudze spółek prawa handlowego z udziałem kapitału zagranicznego. Specjalizuje się w rachunkowości zarządczej oraz podatkowej. Poza zarządzaniem Działem Księgowości odpowiada za nadzór nad procesami migracji danych księgowych do nowych systemów informatycznych (m.in. :Enova, SAP, Microsoft Dynamics Navision, Elelco). Lubi pracę z ludźmi, a cele Klientów GLC są dla niej największą inspiracją i motywacją w codziennej pracy.
CZYTAJ WIĘCEJ


Mariusz Jarosz

Dyrektor Działu Doradztwa Biznesowego


CFO, Interim Manager. Od ponad 10 lat zajmuje się zarządzaniem finansami, controllingiem i rachunkowością zarządczą w formie outsourcingu. Specjalizuje się w controllingu podatkowym, finansowym i produkcyjnym oraz w budżetowaniu, prognozowaniu i optymalizowaniu procesów biznesowych. Bardzo często w realizowanych projektach do jego obowiązków należy również dostosowywanie systemów informatycznych klasy ERP i BI.
CZYTAJ WIĘCEJ


Przykładowe modele współpracy z GLC
sprawdz-szczegoly
Katowice i Warszawa. Zapraszamy do naszych biur

GLC Katowice


ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
katowice@glc.pl

GLC Warszawa


Aleje Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
warszawa@glc.pl


  • Region Śląsk
  • +48 515 449 333


  • Region Mazowsze
  • +48 505 974 055


  • Region Małopolska
  • +48 502 856 288

Usługi GLC polecają
sprawdz-szczegoly
Dlaczego warto wybrać usługi GLC?

Wśród najlepszych
Eksperci GLC od ponad 10 lat kompleksowo obsługują przedsiębiorstwa w zakresie usług księgowych, doradztwa podatkowego i porad prawnych. Tworzą zespół doradczy o wysokich i stale uzupełnianych kwalifikacjach zawodowych. Doświadczenie i aktywne podążanie za zmianami prawnymi, rynkowymi i oczekiwaniami Klientów dają nam pewną pozycję wśród najlepszych firm doradczych w Polsce.

W czołówce ogólnopolskiej
Od ponad 5 lat GLC zajmuje bardzo wysokie miejsca w rankingach firm doradczych, organizowanych przez „Rzeczpospolitą” i „Gazetę Prawną”. Dzięki zespołowi znakomitych doradców jest wymieniana w krajowej czołówce w kategorii doradztwa podatkowego.

Pierwsi w Polsce
Spółka LAW Leader wchodząca w skład GLC była pierwszą w Polsce niezależną multidyscyplinarną spółką adwokatów i doradców podatkowych.

Wysoka jakość usług za dostępną cenę
GLC świadczy usługi księgowe, audytorskie i controllingowe oraz kompleksowe doradztwo prawno-podatkowe dla przedsiębiorstw zgodnie z międzynarodowymi standardami. Proponujemy jakość obsługi porównywalną do najważniejszych graczy na rynku usług doradczych za cenę charakterystyczną dla konkurencji z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Kompleksowa obsługa na każdym etapie rozwoju firmy
Doradcy GLC pomagają Klientom na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa – w fazie powstawania (na start-upie), w trakcie rozwoju i intensywnego wzrostu firmy, w fazie dojrzałości oraz w sytuacjach kryzysowych.

Obsługa branży trudnych i problematycznych
Klientami GLC są małe i średnie firmy, a także duże przedsiębiorstwa, w tym spółki z kapitałem zagranicznym. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów działających w innowacyjnych i wysokospecjalistycznych branżach, w specyficznych ramach prawnych, zawierających dużą liczbę transakcji handlowych i finansowych, uczestniczących w skomplikowanych procesach rynkowych.

System działań zespołowych
Specjaliści GLC pracują w zespołach projektowych złożonych, w zależności od potrzeb, z ekspertów z kilku dziedzin: księgowości, kadr i płac, controllingu, podatków, prawa, pod kierunkiem dedykowanego opiekuna Klienta. Dogłębnie analizują problem i sytuację przedsiębiorstwa, wypracowując innowacyjne i efektywne finansowo rozwiązania. Wspierają firmę w wielu obszarach jednocześnie, zachowując ciągłość i stałość obsługi.

Wysoka odpowiedzialność biznesu
Doradcy GLC na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo interesów Klienta i budowanie z nim dobrych relacji. Jednocześnie dbają o poszanowanie prawa, norm etyki zawodowej i zasad etycznych w biznesie. Gwarancją rzetelności wykonania usługi jest nie tylko ubezpieczenie OC, jakim objęte jest doradztwo podatkowe i usługi księgowe, ale przede wszystkim naczelne wartości GLC.

Społeczna odpowiedzialność biznesu
Eksperci GLC angażują się w regionalne działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, współpracują z RIG w Katowicach i Forum Młodych Przedsiębiorców. Współpracują z Uniwersytetem Ekonomicznym i Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, szkolą przedsiębiorców, publikują teksty naukowe. Założyciel GLC Zbigniew Maciej Szymik jest jednym z twórców samorządu doradców podatkowych w Polsce.

0 lat na rynku usług
doradczych

0głównych obszarów
działalności

0wyspecjalizowanych
doradców

0Klientów w ostatnich
5 latach

0wyroki, które zmieniły orzecznictwo podatkowe
w Polsce